اطلاعات حمل و نقل

تحویل هزینه برای سفارشات از فروشگاه آنلاین؟

اگر کالای شما جزء کالاهای سنگین باشد، هزینه ارسال آن در تهران، اسلامشهر و کرج بسته به وزن و ماهیت کالا از ۲۵٫۰۰۰ تومان تا ۱۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

چه مدت تحویل داده خواهد شد؟

در صورتی که دریکی از شهرهای اکسپرس هستید ، طی ثبت سفارش ، ما به شما امکان انتخاب بازه های زمانی را میدهیم و طبق بازه زمانی انتخابی کالا تحویل شما میشود.در غیر اینصورت سفارش شما از طریق پست و باربری طی 4 روز کاری تحویل شما میشود.

چگونه سفارش خود را پیگیری کنم؟

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: http://itemtracking.post.ir شماره مرسوله 24 رقمی پست برای شما از طریق پیامک ارسال شده و همچنین می‌توانید با مراجعه به پروفایل خود اطلاعات را دریافت کنید.

اطلاعات پرداخت

چگونه میتوانم یک پروفایل ایجاد کنم؟

در وب سایت روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید. میتوانید با استفاده از email ثبت نام خود را انجام دهید. (کد فعال سازی برایتان email می‌شود .) بعد از وارد نمودن کد فعال‌سازی ، ثبت نام انجام می‌شود. سپس روی گزینه تکمیل اطلاعات کلیک و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

چطور آدرس خود را در حساب کاربری ثبت کنم؟

پس از تکمیل اطلاعات کاربری خود به قسمت نشانی ها مراجعه نمایید.

در صورت دریافت کالای آسیب دیده یا اشتباه چه کاری باید انجام دهم؟
شما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما و تلفن درخواست خود را ثبت نمایید.
آیا می توانم سفارش خود را تغییر یا لغو کنم؟
شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود سفارش یا مرسوله ایی که از ارسال آن منصرف شدید را لغو نمایید. میتوانید برای مشاهده روند لغو سفارش به توضیحات تکمیلی مراجعه کنید.
"پیگیری بسته" در سفارشات من چیست؟
در این قسمت با کلیک روی جزییات میتوانید سفارش خود را ببینید.
میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.